PROFIL

 

Naša prepravná spoločnosť Vám ponúka kvalitné služby v oblasti prepravy osôb s využitím vozidiel značky MERCEDES-BENZ, ktoré sú zárukou najvyššieho komfortu a bezpečia. Prepravu zabezpečujeme luxusnými limuzínami a mikrobusmi. Prioritou je uspokojiť potreby a požiadavky našich zákazníkov a poskytnúť spoľahlivú a bezpečnú prepravu na miesto určenia.

 

Špecializujeme sa predovšetkým na prepravu osôb na viedenské letisko Schwechat Vienna Airport a na všetky medzinárodné letiská okolitých štátov. Na prepravu využívame len diaľničné spojenie, ktoré je rýchlejšie, pohodlnejšie a bezpečnejšie.

 

Naši vodiči Vás prepravia vždy včas a bezpečne podľa Vašich požiadaviek aj po celom území Slovenskej republiky a do celej Európy.

Transfery sú zabezpečené profesionálnymi vodičmi s bohatými skúsenosťami a dlhoročnou praxou, ktorí sú Vám k dispozícií 24 hodín denne. Ponúkame vysokú úroveň poskytovaných služieb, čistotu vozidiel, včasné pristavenie vozidla na dohodnuté miesto, slušné a ochotné vystupovanie vodičov.

 

Sužby si môžete objednať e-mailom, telefonicky, alebo vyplnením on-line objednávky.
V našich vozidlách je možnosť platby platobnými a kreditnými kartami na platobný terminál. Možnosť platby v hotovosti, ale aj na faktúru.

Dúfame, že svojim profesionálnym prístupom a primeranými cenami si získame Vaše sympatie, priazeň a náklonnosť.

 

   TAXI SCHWECHAT PREPRAVA Team